Slider Layouts (1.0.11) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Advanced
ca: Avançat

en: Styles
ca: Estils
