Slider Layouts (1.0.11) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Advanced
de: Erweitert

en: Intro
de: Einleitung

en: Styles
de: Stile

en: Custom Style
de: Benutzerdefinierter Stil
