Slider Layouts (1.0.11) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Styles
el: Στυλ
