Slider Layouts (1.0.11) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Advanced
es: Avanzado

en: Intro
es: Introducción

en: Shuffle?
es: ¿Barajar?

en: Styles
es: Estilos
