Slider Layouts (1.0.11) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Advanced
et: Täpsem

en: Styles
et: Stiilid
