Slider Layouts (1.0.11) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Styles
fi: Tyylit
