Slider Layouts (1.0.11) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Advanced
fr: Avancé

en: Shuffle?
fr: Mélanger ?
