Slider Layouts (1.0.11) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Advanced
he: מתקדם

en: Styles
he: סגנונות
