Slider Layouts (1.0.11) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Advanced
hr: Napredno

en: Styles
hr: Stilovi
