Slider Layouts (1.0.11) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Advanced
hu: Haladó

en: Shuffle?
hu: Keverés?

en: Styles
hu: Stílusok

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
