Slider Layouts (1.0.11) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Styles
id: Gaya

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
