Slider Layouts (1.0.11) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Advanced
is: Ítarlegt
