Slider Layouts (1.0.11) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Advanced
ja: 高度

en: Shuffle?
ja: シャッフルしますか?

en: Styles
ja: スタイル

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
