Slider Layouts (1.0.11) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Advanced
jv: Mahir
