Slider Layouts (1.0.11) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Advanced
lt: Papildomai
