Slider Layouts (1.0.11) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Styles
lv: Stili
