Slider Layouts (1.0.11) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Advanced
ne: बिस्तृत
