Slider Layouts (1.0.11) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Intro
nl: Introductie

en: Shuffle?
nl: Schudden?

en: Styles
nl: Stijlen
