Slider Layouts (1.0.11) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Shuffle?
pl: Wymieszać?

en: Styles
pl: Style

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
