Slider Layouts (1.0.11) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Reset
fa: اعاده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Styles
fa: استایل ها
