Slider Layouts (1.0.11) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Styles
ps: ډولونه
