Slider Layouts (1.0.11) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Advanced
pt: Avançado

en: Styles
pt: Estilos
