Slider Layouts (1.0.11) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Advanced
ro: Avansat

en: Styles
ro: Stiluri
