Slider Layouts (1.0.11) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Shuffle?
ru: Перемешать?

en: Styles
ru: Стили

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета
