Slider Layouts (1.0.11) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Styles
sk: Štýly
