Slider Layouts (1.0.11) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Advanced
sv: Utökad

en: Shuffle?
sv: Blanda?

en: Styles
sv: Stilmallar
