Slider Layouts (1.0.11) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Styles
ug: شەكلى
