Slider Layouts (1.0.11) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Advanced
uk: Розширені

en: Intro
uk: Вступ

en: Shuffle?
uk: Перемішувати?

en: Styles
uk: Стилі

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів
