Slider Layouts (1.0.11) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Intro
vi: Giới thiệu
