Slider Pro (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Background
hr: Pozadina

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Bottom
hr: Dno

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Fields
hr: Polja

en: Up
hr: Gore

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Other
hr: Ostalo

en: Down
hr: Dolje

en: Position
hr: Pozicija

en: Duration
hr: Trajanje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Installed
hr: Instaliran

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Top center
hr: Vrh sredina

en: Bottom center
hr: Dno sredina

en: Center left
hr: Sredina lijevo

en: Center right
hr: Sredina desno
