Slider Pro (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (33 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Top
id: Atas

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Bottom
id: Dasar

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Up
id: Ke atas

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Other
id: Lainnya

en: Down
id: Ke bawah

en: Position
id: Posisi

en: Duration
id: Durasi

en: Buttons
id: Tombol

en: Transition
id: Transisi

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Fade
id: Redup

en: Installed
id: Terinstal

en: height
id: tinggi

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Top center
id: Tengah atas

en: Bottom center
id: Tengah bawah

en: Center left
id: Kiri tengah

en: Center right
id: Kanan tengah
