Slider Pro (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Top
ka: ზედა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Fields
ka: ველები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Other
ka: სხვა

en: Position
ka: პოციზია

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
