Slider Pro (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Fields
bs: Polja

en: Normal
bs: Normalno

en: Up
bs: Gore

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Down
bs: Dole
