Slider Pro (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Top
cs: Nahoru

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Bottom
cs: Dole

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Fields
cs: Pole

en: Normal
cs: Normální

en: Up
cs: Nahoru

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Other
cs: Jiné

en: Shuffle
cs: Promíchat

en: Down
cs: Dolů

en: Position
cs: Pozice

en: Duration
cs: Trvání

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: height
cs: výška

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed

en: Center left
cs: Uprostřed vlevo

en: Center right
cs: Uprostřed vpravo
