Slider Pro (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (41 entries)

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Background
es: Fondo

en: Top
es: Superior

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Bottom
es: Inferior

en: Not found
es: No encontrado

en: Fields
es: Campos

en: Up
es: Arriba

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Other
es: Otro(s)

en: Loop
es: Bucle

en: Shuffle
es: Barajar

en: Down
es: Abajo

en: Position
es: Posición

en: Duration
es: Duración

en: Stop
es: Detener

en: Delay
es: Retraso

en: Buttons
es: Botones

en: Transition
es: Transición

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Fade
es: Desvanecer

en: Slide
es: Deslizar

en: Orientation
es: Orientación

en: Installed
es: Instalado

en: height
es: alto

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Pause
es: Pausa

en: Top center
es: Arriba centro

en: Bottom center
es: Abajo centro

en: Center left
es: Centro izquierda

en: Center center
es: Centro centro

en: Center right
es: Centro derecha
