Slider Pro (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Bottom
et: Alumine

en: Not found
et: Ei leitud

en: Fields
et: Väljad

en: Normal
et: Tavaline

en: Up
et: Üles

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Other
et: Muu

en: Loop
et: Silmus

en: Down
et: Alla

en: Position
et: Asukoht

en: Duration
et: Kestus

en: Buttons
et: Nupud

en: Transition
et: Olekusiire

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Installed
et: Paigaldatud

en: height
et: kõrgus

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Thumbnail settings
et: Pisipildi seaded

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Pause
et: Peata

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Center left
et: Keskmine vasak

en: Center right
et: Keskmine parem
