Slider Pro (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Top
he: עליון

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Bottom
he: למטה

en: Not found
he: לא נמצא

en: Fields
he: שדות

en: Normal
he: נורמלי

en: Up
he: עולה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Other
he: אחר

en: Loop
he: בלופ

en: Down
he: יורד

en: Position
he: מיקום

en: Duration
he: משך

en: Buttons
he: כפתורים

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Installed
he: מותקן

en: height
he: גובה

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Pause
he: עצירה
