Slider Pro (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Background
hu: Háttér

en: Top
hu: Teteje

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Bottom
hu: Alja

en: Not found
hu: Nem található

en: Fields
hu: Mezők

en: Normal
hu: Általános

en: Up
hu: Fel

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Other
hu: Egyéb

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Shuffle
hu: Keverés

en: Down
hu: Le

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Duration
hu: Időtartam

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Buttons
hu: Gombok

en: Transition
hu: Átmenet

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Installed
hu: Telepített

en: height
hu: magasság

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Pause
hu: Szünet

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép

en: Center left
hu: Bal közép

en: Center right
hu: Jobb közép

en: Full screen
hu: Teljes képernyő

en: Keyboard
hu: Billentyűzet
