Slider Pro (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Background
nl: Achtergrond

en: Top
nl: Bovenaan

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Fields
nl: Velden

en: Normal
nl: Normaal

en: Up
nl: Omhoog

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Other
nl: Andere

en: Loop
nl: Lus

en: Down
nl: Omlaag

en: Position
nl: Positie

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Delay
nl: Vertraging

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Transition
nl: Overgang

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: height
nl: hoogte

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Pause
nl: Pauze

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: Center left
nl: Links centreren

en: Center right
nl: Rechts centreren

en: Full screen
nl: Volledig scherm
