Slider Pro (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Background
pl: Tło

en: Top
pl: Góra strony

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Fields
pl: Pola

en: Normal
pl: Zwykły

en: Up
pl: W górę

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Other
pl: Inne

en: Loop
pl: Pętla

en: Shuffle
pl: Tasuj

en: Down
pl: W dół

en: Position
pl: Pozycja

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Transition
pl: Przejście

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: height
pl: wysokość

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Pause
pl: Pauza

en: Top center
pl: Górny środek

en: Bottom center
pl: Dolny środek

en: Auto height
pl: Automatyczna wysokość

en: Center left
pl: Lewy bok po środku

en: Center right
pl: Prawy bok po środku
