Slider Pro (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Up
th: ขึ้น

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: height
th: ความสูง
