Slider Pro (8.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Options
ast: Opciones

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Other
ast: Otru

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Installed
ast: Instaláu
