Slider Pro (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Bottom
be: Знізу

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Fields
be: Палі

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Other
be: Іншыя

en: Duration
be: Працягласць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Installed
be: Усталявана

en: Machine name
be: Машынная назва
