Slider Pro (8.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Options
bg: Параметри

en: Bottom
bg: Дъно

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Other
bg: Други

en: Duration
bg: Период

en: Right
bg: Дясно
