Slider Pro (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Options
gl: Opcións

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Bottom
gl: Botón

en: Not found
gl: Non atopada

en: Fields
gl: Campos

en: Up
gl: Arriba

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Other
gl: Outro

en: Loop
gl: Bucle

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Position
gl: Posición

en: Duration
gl: Duración

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Buttons
gl: Botóns

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Installed
gl: Instalado

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: Center left
gl: Centrado á esquerda

en: Center right
gl: Centrado á dereita
