Slider Pro (8.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Options
jv: Opsi

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Fields
jv: Field

en: Up
jv: Munggah

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Other
jv: Liyané

en: Down
jv: Mudhun

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: Installed
jv: Dipasang

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
