Slider Pro (8.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Bottom
km: បាត

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
