Slider Pro (8.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Normal
mr: साधारण

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Position
mr: स्थान

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
