Slider Pro (8.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Fields
nn: Felt

en: Other
nn: Andre

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
