Slider Pro (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Background
ro: Fundal

en: Top
ro: Sus

en: Options
ro: Opţiuni

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Up
ro: Sus

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Other
ro: Altele

en: Loop
ro: Buclă

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Down
ro: Jos

en: Position
ro: Poziţie

en: Duration
ro: Durată

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Buttons
ro: Butoane

en: Transition
ro: Tranziție

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Installed
ro: Instalat

en: height
ro: înălțime

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Top center
ro: Sus centru

en: Bottom center
ro: Jos centru

en: Center left
ro: Centru stânga

en: Center right
ro: Centru dreapta
